Veřejné prohlášení | zrušení tomboly #vyhrajRS301

Veřejné prohlášení | zrušení tomboly #vyhrajRS301

Zrušení tomboly #vyhrajRS301 – veřejné prohlášení

Dovolte nám prosím touto cestou osvětlit důvody, které byly příčinou zrušení tomboly #vyhrajRS301. Tato tombola s herní jistinou vyšší než 100 000 Kč spadá pod zákon 186/2016 Sb. o hazardních hrách a musí tak splňovat nejrůznější řadu zákonných požadavků. Jedním z těchto požadavků je § 62 zákona, dle kterého platí následující:

 (1) Úhrnná cena výher nesmí být nižší než 40 % a vyšší než 80 % herní jistiny.

(2) Herní jistinou je součin počtu prodaných sázkových tiketů v jedné hře a prodejní ceny za jeden sázkový tiket.

Údaj o výši herní jistiny je k dispozici až po ukončení prodeje sázkových tiketů. V případě tomboly #vyhrajRS301 byl dle veřejného herního plánu termín ukončení prodeje sázkových tiketů 11.11. ve 14:30 h. Ve 14:45 h byla poslední možnost na vhození soutěžního kupónu do osudí. Po sečtení herní jistiny bylo zjištěno, že nebyla naplněna zákonná podmínka pro uskutečnění tomboly, která je zakotvena v odstavci 1 § 62 zákona 186/2016 Sb. Úhrnná cena výher nebyla v požadovaném rozmezí 40 % - 80 % herní jistiny. V osudí byl nedostatečný počet sázkových tiketů na Velké finále. V daný okamžik neexistovala jiná možnost, jak dosáhnout souladu se zákonem, než přistoupit ke zrušení tomboly. Bezodkladně po zjištění nesplnění zákonných podmínek proto provozovatel přistoupil ke zrušení tomboly #vyhrajRS301.

Do poslední chvíle jsme vyvíjeli maximální úsilí v propagaci soutěže, aby došlo k jejímu zdárnému zakončení a vylosování. Bohužel se to z výše uvedených důvodů nepodařilo.

Všem účastníkům Velkého finále tomboly #vyhrajRS301 vrátíme cenu zaplacenou za Zlatou vstupenku v plné výši a dále případné náklady na dodání (poštovné) voucherů, které byly za Zlaté herní kupóny směněny v místě konání tomboly. Vrácení ceny se týká těch účastníků, jejichž Zlaté herní kupóny byly součástí slosování. Informace jak postupovat ohledně vrácení peněz najdete v závěru tohoto prohlášení. Dále jsme za všechny zúčastněné uhradili vstupné na akci Racing Expo a vylosovali 4 další ceny v celkové hodnotě téměř 24 000 Kč. Navíc nabízíme pro všechny majitele Zlatých herních lístků z Velkého finále #vyhrajRS301 zdarma možnost svezení ve voze Škoda Octavia RS301 na mosteckém autodromu v rámci BSR Performance Day #2. Datum akce je 13.12.2018. Nikde se nemusíte hlásit ani registrovat. Postačí, když dorazíte do Mostu a v boxové uličce se u organizátora prokážete kontrolním kupónem Zlatého herního lístku tomboly #vyhrajRS301. Bohaté občerstvení na místě je zajištěno, testovací jezdci a instruktoři bezpečné a sportovní jízdy budou přítomni.

Závěrem tohoto prohlášení přijměte prosím naši nejhlubší omluvu za vzniklou situaci. Za situaci, která je pro nás velkým ponaučením do budoucna. Děkujeme za vaši přízeň a důvěru a budeme se těšit na další společná setkávání, ať už při vylepšování vozů, jen tak během přátelských akcí či u šálku dobré kávy u nás v BSR.

Pro co nejsnadnější realizaci a nejrychlejší vrácení peněz prosíme o vyfocení kontrolní části Zlatého herního lístku Velkého finále #vyhrajRS301 a její zaslání na e-mail mh@bsrczech.cz. Do předmětu e-mailu prosím uveďte číslo Zlatého herního lístku a do těla e-mailu číslo účtu, kam Vám peníze můžeme zaslat. Dále vždy uveďte částku, za kterou byl slosovací tiket zakoupen, případně zda jste jej získali jako výhru v rámci předcházejících soutěží. Uhradili-li jste v souvislosti s nákupem slosovacích tiketů (resp. voucherů) náklady na dodání (např. poštovné), uveďte dále druh a výši těchto výdajů. Vámi zadané údaje zkontrolujeme s naším účetním systémem, zadáme platbu a peníze obratem posíláme. Budete-li preferovat jiný způsob vrácení ceny nežli zaslání na Váš bankovní účet (např. vyzvednutí peněz v hotovosti v sídle naší společnosti), sdělte nám to prosím v emailu a následně dojde ke sjednání termínu osobního setkání. O vrácení peněz se můžete přihlásit do 31.12.2018.

Za celý tým BSR

Martin Hák

Zveřejněno: 2018-11-12

Zavřít
Zavřít