Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?
Tuningové kity

Tuningové kity

Veškeré naše tuningové kity jsou vyvíjeny v naší vlastní zkušebně ve švédské centrále BSR na nejsofistikovanějším testovacím zařízení na trhu. Provádíme pečlivé výpočty účinku, testy akcelerace a důsledně zkoumáme další rozhodující parametry celého pohonného ústrojí. Před uvolněním do prodeje procházejí veškeré naše tuningové kity v rukou zkušených testovacích jezdců zkouškami v běžném provozu. Po zvýšení výkonu můžete pro přiblížení vozu k dokonalosti přidat další stupeň v podobě sportovního vzduchového filtru, sportovního výfukového systému, kvalitnějšího podvozku, výkonějších brzd, intercooleru, heat managementu či některého dalšího performance produktu z naší nabídky.

Vyberte vůz

Bevaka motoroptimering

Vozy Volvo vyrobené od června 2020 není v tuto chvíli možné optimalizovat. Pracujeme na řešení. Pokud se registrujete zde, milerádi Vás budeme informovat, jakmile tuningové kity zařadíme do naší nabídky.

Vozy Volvo vyrobené od června 2018 není v tuto chvíli možné optimalizovat. Volvo implementovalo změny do kontrolního systému vč. procesoru. Naši technici pracují na řešení. Pokud se registrujete zde, budeme Vás milerádi informovat, jakmile tuningové kity zařadíme do nabídky.

Pro výběr odpovídajících produktů vyberte v menu značku vozu
popř. prostřednictvím VIN (výrobního čísla karoserie Vašeho vozu)
Zavřít
Zavřít