Nově v nabídce

Volkswagen
BMW

Výsledné parametry:

314HP

721NM

Výkonový graf:

Více info
Audi
Skoda

Výsledné parametry:

359HP

462NM

Výkonový graf:

Více info
Další zveřejněné kity

Novinky

BSR - specialista na tuning obytných vozů 
I.

Seriál, část II. 

Snižuje optimalizace spotřebu paliva? 

Využitím zlepšeného průběhu točivého momentu se může díky optimalizaci výkonu BSR průměrná spotřeba paliva snížit oproti originálnímu nastavení o několik procent. 

Co říkají při kontrole na STK a ME?

 Výsledek testu měření emisí má s BSR zpravidla lepší výsledné hodnoty. Stejně tak není možné běžnou diagnostikou určit, zda je vůz v originálním, či BSR nastavení. 

Nákup nebo zapůjčení PPC3 jednotky? 

 Při zakoupení tuningové sady bez PPC, máte kdykoliv v budoucnu možnost PPC dokoupit a využívat tak plně její výhody, mezi které patří plná podpora ze strany BSR při změně nastavení Vašeho vozu během servisní prohlídky, možnost volby mezi originálním a BSR nastavením, kdykoliv budete chtít, kolikrát budete potřebovat. Automatická aktivace BSR Tuning záruky 

Mohu si PPC jednotku ponechat, když koupím nový obytný vůz? 

 Ano. Pak provedete snadno ve svém profilu "Move PPC into another car" ,kde přesunete PPC na nové auto / obytný vůz, pro který pak zakoupíte pouze samotný software. 

Co se stane, pokud autoservis nahraje do vozu zpět původní nastavení? 

Pokud Váš vůz během servisní prohlídky vrátí autoservis zpět do originálního nastavení, můžete díky PPC3 jednotce znovu načíst tento nový soubor a získat tak snadno aktualizace od BSR. Pokud nejste vlastníky PPC jednotky, a při nákupu jste zvolili PPC k zapůjčení, cena služby za aktualizaci je 3.995Kč. 

Může se mi poškodit obytný vůz? 

 Instalací optimalizace BSR nemůže. U každého tuningového kitu nabízíme bezpečné maximum výkonu s ohledem na komponenty hnacího traktu jednotlivých specifikací. 

Jak je ovlivněna převodovka? 

Řízení točivého momentu je kalibrováno pro nejlepší výkon a neohrožuje trvanlivost převodového ústrojí. Dokonce i důležité snižování točivého momentu při změně rychlostních stupňů je zachováno. 

 Ovlivním opotřebení? 

 Ne, neovlivníte. Vyšší výkon nezvyšuje opotřebení. Studené starty a prodloužené výměny motorového oleje, které zvyšují opotřebení.

I.část seriálu o obytných vozech zde  

Tuningové kity pro obytné vozy zde 

Přátelé, pomozte nám prosím rozšířit rodinu také na našem YouTube , kde pravidelně zveřejňujeme ta nejpovedenější videa z naší práce

Staňte se odběrateli toho nejzajímavějšího, co umí současné performance a tuning nabídnout

Slibujeme, že se nejen dozvíte spoustu zajímavého, ale také se budete bavit. Uděláme pro to maximum. Jako vždy!

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR 

BSR YouTube  

V BSR bychom rádi společně s Vámi nastartovali rok 2019 jak nejlépe to jen jde

Akce TUNING - Nabídka zimy prodloužena do 31.01.2019

Během této akce získáte tuningový kit BSR Stage1 se slevou 18%

Akce platí jak pro osobní automobily, tak pro obytné vozy

Objednávat můžete on-line či u Vašeho nejbližšího BSR Premium Dealera  

Tuningový kit pro Váš vůz najdete zde: BSR Stage1 

Otázky a odpovědi I.část

Co to je optimalizace výkonu motoru?

Optimalizace s našimi produkty znamená přerogramování řídicí jednotky, která řídí motor pomocí našeho softwaru. Software BSR poskytuje vyšší výkon, vyšší točivý moment a optimalizovaný průběh obou výkonových křivek.

Jak funguje optimalizace motoru? Velice snadno! Jednoduše připojíte naší tzv. PPC jednotku, malé kapesní počítačové zařízení, do diagnostické zásuvky automobilu. Po několika stisknutích kláves je motor optimalizován a vůz je připraven k použití. Diagnostická zásuvka OBD je obvykle pod volantem a je to spojení, které používá autoservis například při odstraňování problémů s vozidlem. Pomocí PPC jednotky pak můžete svůj vůz kdykoliv uvést do originálního nastavení nebo jej znovu přeprogramovat do nastavení BSR, jak často chcete, kolikrát budete potřebovat. Součástí základní ceny tuningového kitu je BSR Záruka na pohonné ústrojí  a BSR Tuning Záruka 

Jaký je rozdíl mezi powerboxy a optimalizací motoru?

Optimalizace motoru BSR se výrazně liší od všech naftových boxů (také nazývaných zásuvkové boxy, powerboxy či přídavné moduly), které jsou na trhu. Takzvané PPC zařízení BSR (malé ruční datové zařízení) optimalizuje softwarové nastavení namísto dodatečného vybavení boxy a kabely v motorovém prostoru, které narušují určité signály pro zvýšení objemu paliva.

V moderním vozidle existují složité řídicí systémy, které spolupracují, aby vše fungovalo co nejlépe. Powerbox ovládá určité signály pro primární účel buď zvýšení doby vstřiku nebo zvýšení tlaku paliva. K tomu dochází, aniž by ostatní systémy řízení vozu tuto skutečnost zaregistrovaly. To znamená, že powerbox řídícímu systému vozidla dodává zkreslené informace a v důsledku toho se řada hodnot a řídicích údajů nesprávně vypočte:

Palubní počítač vozu bude vykazovat příliš nízkou spotřebu paliva

Bezpečnostní systém (ESP) je narušen kvůli nesprávné hodnotě točivého momentu

Automatické převodovky mají nesprávné hodnoty točivého momentu

Snížení točivého momentu při řazení (pro pohodlí a trvanlivost) není zachováno

Regenerace filtrů pevných částic neprobíhá v optimálních podmínkách

Výpočet teploty výfukových plynů je zkreslen

Výpočet servisního intervalu je narušen

Diagnostický systém je narušen .....

.... pokračování příště 

II.část seriálu zde:  

Tuning obytné vozy 

Vážení zákazníci, fanoušci a přátelé.

Dovolte nám prosím touto cestou poděkovat za přízeň a důvěru při realizaci Vašich projektů u nás v BSR. Rok 2018 pro nás byl úžasný hned v několika ohledech, díky Vám inspirativní a nabitý novými zkušenostmi. Vše co naši cestu provází je inspirací do dalšího konání. V novém roce 2019 jsme připraveni nepolevit z našich standardů a vždy budeme společně s Vámi hledat to nejlepší řešení pro nejrůznější zajímavé projekty. Děkujeme Vám. Vaše BSR

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR

V termínu 22.12.2018 - 01.01.2019 budeme čerpat nové síly a 2. ledna se budeme opět těšit na viděnou, na slyšenou či on-line

#staytuned and #unleashyourbeast because #stockisboring 

Archív novinek
Zavřít