Nově v nabídce

Další zveřejněné kity

Novinky

#koladelajiauto

Barracuda Wheels  Ultralight Dragoon Bronze 8.5x20, pneu 245/35 R20 se zápisem do VTP

Snížení těžiště vozu o 30mm na přední i zadní ose díky sadě pružin Eibach Pro Kit  se zápisem do VTP

@cupra_praha show car - Cupra Formentor

Cupra Praha - BSR Dealer tuning & performance vylepšení

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR

#tuning #performance #bsr #eibach #barracuda #dragoon #cupra #formentor #cupra_praha

705 koní pro koncernové motory VAG 2.0TSI EA888

Pojďme si společně projít jednotlivé kroky tuning & performance vylepšení, která jsou potřebná pro dosažení bezpečného zvýšení výkonu koncernových motorů VAG 2.0TSI na 705HP. Otestováno s točivým momentem přes 800Nm! Tohle je skutečná jízda snů přátelé ...

Pohodlně se usaďte a pro shlédnutí videa klikněte zde: 705 koní pro motory VAG 2.0TSI  

Tuningové kity BSR Stage6 (600HP | 600Nm) a BSR Stage7 (700HP | 700Nm) již dostupné na našem webu pro vozy VW Golf, Seat Leon Cupra, Audi S3. Pro vozy Škoda Octavia RS a Škoda Superb zveřejníme již brzy, po dokončení veškerých testů.  

Pro více informací ohledně jednotlivých tuningových kitů klikněte zde: VW Golf VII 2.0TSI BSR Stage1 | BSR Stage2 | BSR Stage3 | BSR Stage4 | BSR Stage5 | BSR Stage6 | BSR Stage7  

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR

#vw #volkswagen #seat #audi #skoda #vag #tsi #tuning #performance #tuningbezpecne #jizdasnu #bsr #bsrtuning #unleashyourbeast 


tuning pro vozy Volvo s motory VEA 2.0t

Pojďme se podívat, které komponenty hnacího traktu je třeba posílit, aby bylo možné ze čtyřválcového motoru VEA T2 s originálním výkonem 120HP dosáhnout výkonu 445 koní. Základ tohoto motoru výrobce Volvo začal od roku 2013 postupně používat ve všech svých modelech, a to jak v benzínových, tak dieselových verzích. Pozornost si zaslouží neuvěřitelně naddimenzované komponenty, jako je spojka či palivová pumpa, které už v sérii dokáží pracovat s výkonem okolo 500 koní.

Více informací se dozvíte ve videu: Volvo tuning  

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR 

Germany vs. China 1:0

ECOCUT vs. napodobenina z komunistické Číny 1:0

Nechali jsme se inspirovat Vašimi komentáři u příspěvků na FB a objenali z Číny napodobeniny renovátoru stěračů ECOCUTpro. Výsledek nás upřímně moc nepřekvapil ... více na videu zde: 

ECOCUTpro vs. napodobeniny z komunistické Číny  

Další videa na toto téma dokončujeme a budeme postupně zveřejňovat na našich sociálních sítích. #staytuned 

ECOCUTpro doporučuje německý ADAC https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/reparatur-pflege-wartung/pflege/scheibenwischer-wischerblaetter-nachschneiden/ 

ECOCUT pro je praktický nástroj pro renovaci stěračů. Snadné, rychlé, levné a především ekologické řešení přímo na voze. Stačí doslova jen pár minut, a stěrače máte jako nové. Jak na to? Zvedněte stěrače a důkladně očistěte pomocí navlhčené houby. Pro první renovaci stěračů použijte drážku 1 a protáhněte pomocí ECOCUT celou spodní hranu stěrače ve směru šipky. Po seříznutí opět očistěte mokrou houbou. = čisté okno bez pruhů. Výhodnější řešení oproti novým stěračům. Vhodné pro všechny typy běžných stěračů osobních vozů, dodávek, autobusů, kamionů či stavebních strojů. Každý stěrač můžete renovovat 2x! Vyšší bezpečnost díky čistému a suchému sklu. ECOCUT je možné použít na renovaci 15 – 20 stěračů! Ekonomické řešení pro autoservisy, vozové parky, přepravní firmy, autobusovou a kamionovou přepravu.

Vyrobeno a patentováno v Německu! 


Taková neobyčejná obytka. 

Splněný sen nadšence do motorek. Když chceš být jednoduše nezávislý a mít všechno podstatné s sebou. Kdykoliv. Kdekoliv. Svoboda. Život podle svých pravidel.

Vůz VW Crafter 4x4 si vzali u "Krsáků" (KRS 1.český výrobce obytných vozů) pěkně do parády a pro Pepu Sršně postavili "domeček na kolečkách" přesně podle představ. 

O dostatek výkonu se stará tuningový kit BSR Stage1 , který tomuto vozu dopomohl k výkonu 215HP | 467Nm  

A jak dopadl test v pořadu Autosalon na TV Prima? Klikněte zde: Test obytného vozu Pepy Sršně  

Tuning je vášeň. My jsme tuning. My jsme BSR. Vaše BSR


#tuningbezpecne #jizdasnu #bsr #tuning #krs #obytky #svoboda 


Archív novinek
Zavřít