TUNING & PERFORMANCE výhodněji

Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?

Support / FAQ

Často kladené otázky

Vztahuje-li se na Váš vůz vůz záruka výrobce, pak je BSR Záruka na pohonné ústrojí  již součástí zakoupeného tuningového kitu. Tuto Záruku získá každý majitel vozu mladšího 4 let a s kilometrovým nájezdem do 120.000km. Více o BSR Záruce na pohonné ústrojí čtěte zde 
Technici STK nebo ME nemají sebemenší důvod a ani prostředky pro kontrolu, zda je vůz v nastavení BSR nebo v nastavení originálním. Vozy s optimalizací BSR splňují veškeré emisní, kontrolní i bezpečnostní předpisy.
BSR má rozsáhlou odbornost a zkušenosti při práci s točivým momentem a výkonem. Neexistuje žádný důvod pro negativní dopad na životnost motoru, nebo na nadměrné namáhání převodovky či spojky. Rozhodující je redukování točivého momentu v kritických okamžicích, např. při změně rychlostních stupňů, díky čemuž tuningové kity BSR přinášejí odpovídající zvýšení limitů na jednotlivé rychlostní stupně. Náš software je vždy upraven na konkrétní konfiguraci pohonného ústrojí 2WD, 4WD, manual, automat, DSG, atd.
Neexistují relevantní měření, jak se instalace optimalizačního softwaru BSR promítne do spotřeby paliva vozu jednotlivého zákazníka. Každý jsme jiný typ řidiče, vůz využíváme v odlišných podmínkách a v jiném spektru provozu. Pokud se vystřídáme na jednom konkrétním voze, s největší pravděpodobností bude výsledkem odlišná spotřeba paliva. Snížení spotřeby paliva není naším prodejním argumentem, je pouze jakousi třešničkou na dortu. Z vlastních zkušeností a ze zkušeností našich zákazníků víme, že se spotřeba paliva s optimalizačním softwarem BSR při zachování jízdního stylu sníží v rozmezí 8-18%
Vše, co provedete s Vaším vozem je zapsané a "vystopovatelné". Pokud se však nezaměříte na hledání této skutečnosti, není běžně viditelná. My však nedoporučujeme zatajovat ve Vašem servisu skutečnost, že Váš vůz byl upraven.
Veškeré dostupné tuningové kity naleznete na našich webových stránkách. Pro získávání novinek, ať už tuningových kitů anebo nových produktů, doporučujeme se přihlásit k odběru našeho newsletteru. Také doporučujeme nahlédnout do sekce "Project Cars Wanted", kde uvidíte, zda naše vývojové oddělení zrovna ten Váš vůz nehledá.
Manuály a návody k instalaci Vám jsou plně k dispozici na našich webových stránkách pod tímto odkazem:
http://www.bsrczech.cz/vice-informaci/manualer
Sekce - Profil / O našich produktech / Manuály a instrukce

Kontaktujte nás

BSR Česká republika a Slovensko
Svitavská 500
678 01
Blansko

PPC související otázky

Při zakoupení PPC tuningového kitu se můžete rozhodnout, zda si zakoupíte svou vlastní PPC jednotku, anebo zda si vůz přeprogramujete pomocí zapůjčené univerzální PPC jednotky (Basic), kterou následně vrátíte. Nespornou výhodou zakoupené PPC jednotky je možnost kdykoliv nastavení vozu vrátit do originálního nastavení, a také, že kdykoliv získáte zdarma nejnovější software pro Váš vůz. Pokud Vám servis nahraje do vozu zpět originální nastavení, můžete jej sami snadno přeprogramovat do nastavení BSR. Všichni vlastníci jednotky PPC3 ji mohou převézt na nový vůz a pro ten zakoupit již jen samotný optimalizační software za speciální zákaznickou cenu. Toto je velmi ekonomické řešení, pokud například prodáváte vůz a ten nový toužíte mít také upraven softwarem BSR. Změnu provedete snadno sami přímo ve svém profilu na stránkách BSR. Jakmile změnu provedete, je podpora Vašeho původního vozu zrušena.
Použijte náš Support, popř. kontaktujte svého dealera BSR, a my Vám zašleme nové přihlašovací údaje.
Po dobu platnosti BSR Tuning záruky od nás budete, jakožto PPC zákazník, průběžně získávat aktualizace softwaru. Aktualizace vydáváme např. když výrobce vozu modifikuje originální software, popř. provede všeobecná vylepšení. O novém softwaru budete vždy informován emailem.
Zavřít
Zavřít