AKTUÁLNÍ KAMPANĚ

Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?

Octavia RS230 Performance

Škoda Octavia RS230, model 2018 

Vylepšení jízdních vlastností a zvukového projevu díky instalaci vhodně zvolených performance produktů

Podvozková sada Eibach B12 Sportline  - dvouplášťové tlumiče Bilstein, plynokapalinové s upside down technologií + zkrácenou zesílenou pístnicí a sada legendárních pružin Eibach Sportline pro tu nejpřesnější reakci na povely volantu, zamezení potápění přídě při brzdění či přidřepnutí zádě při akceleraci. Stejně tak zůstává vůz delší dobu vodorovně z vozovkou, což jej činí králem okresek. 

Pevnější stabilizátory Eibach Anti Roll Kit  - při jízdě na hraně udrží po delší dobu rovnoměrné rozložení váhy vozu mezi všechna 4 kola. Zlepší se tím tak ovladatelnost a především se ovlivní přirozená nedotáčivost či přetáčivost vozu v pozitivním smyslu slova.

Sada ráfků z lehkých slitin Motec Wheels s nižší hmotností pro snížení neodpružené hmoty. Pneu jsme zvolili Kumho Ecsta 235/35 R19 s hodnotou treadwear 280

Pro lepší přísun nasávaného vzduchu jsme do vozu instalovali karbonové sání Forge Motorsport , díky kterému se zkrátí odezva na sešlápnutí plynového pedálu a zvýrazní zvuk motoru při akceleraci.

Po instalaci performance podvozkových komponentů velice důležité zaměření a nastavení sbíhavosti náprav na špičkovém 3D Laserovém zařízení HUNTER Engineering u nás v BSR

Více fotografií naleznete na našem Facebookovém profilu , Instagramu  či YouTube 

Zavřít
Zavřít