TUNING & PERFORMANCE výhodněji

Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?

BSR Tuning Záruka

BSR má v současné době více než pětadvacetileté zkušenosti z oblasti automobilů a optimalizací motorů. Pokud si objednáte tuningový kit od BSR, jsou naše znalosti Vaší zárukou. Díky našim rozsáhlým testům prováděných zkušenými profesionály v oblasti výzkumu a vývoje vám můžeme nabídnout záruku kvality, že nedojde k poškození vašeho vozu. Tím jsme si tak jisti, že nabízíme tuning záruku na produkty, které sami vyvíjíme. BSR Tuning Záruka je zcela zdarma po dobu 1 roku od data nákupu (v hodnotě 2.690Kč pro PPC a 4.650Kč pro tuningové kity ECM /programování bez PPC/). Níže naleznete další informace o tom, co je zahrnuto v zárukách pro PPC a pro ECM. 

BSR Tuning Záruka pro PPC obsahuje následující výhody: 
Technická podpora ZDARMA přes webové stránky je již obsažena v BSR Tuning Záruce. Prostřednictvím této podpory máte přímý přístup ke zkušeným technikům BSR Vývojového centra, kteří Vám budou nápomocni v případě otázek či řešení vzniklého problému. 

Během některých servisních prohlídek v autorizovaném servisu Vám může být aktualizován software vozu. Tímto úkonem se odstraní optimalizační software a tuning je ztracen. Pokud se Vám toto stane, vzniklý problém je možné jednoduše vyřešit pomocí PPC jednotky. Stačí pouze aktualizovat PPC jednotku a získat tak nejaktuálnější optimalizační software plně korespondující s novým originálním nastavením Vašeho vozu. Následně pak můžete vůz sami snadno přeprogramovat. Tímto způsobem budete mít ve Vašem voze vždy k dispozici nejaktuálnější jak originální, tak BSR software. Tato služba aktualizace tuningového programu, který může být nahrán přes internet do PPC jednotky je při platnosti BSR Tuning Záruky zcela ZDARMA.  
PPC jednotka je během platnosti záruční doby kryta kompletní zárukou na produkt. Je platná jak pro soukromé osoby, tak pro společnosti. Po vypršení platnosti BSR Tuning Záruky je samozřejmě možné její prodloužení. 
 BSR Tuning Záruka je vázána na vozidlo. Při změně vozu, je BSR Tuning Záruka převedena na nového majitele. 

Pokud je programování z nějakého důvodu přerušeno (např. konektor je během programování z vozu odpojen či dojde k vybití baterie) a je tak třeba provést opravu ECU (řídící jednotky motoru) činí náklady 2.690Kč + náklady na dopravné 

*Není nabízeno, pokud výrobce vozu vydá omezení, která zkomplikují provedení úpravy anebo pokud se provedení tuningu stane nemožným.
Pokud jste zvolili pro svůj tuningový kit zapůjčení PPC a potřebujete aktualizovat vůz po servisní prohlídce, bude Vám účtováno 3.790Kč či můžete dokoupit PPC za běžnou cenu.


BSR Tuning Záruka pro ECM obsahuje následující výhody: 

  • Technická podpora na https://www.bsrczech.cz/kontakt/support či na www.bsr.se 
  • Přehrání aktualizovaného nastavení vozu po servisní prohlídce ve značkovém servisu *
  • Instalaci originálního nastavení vozu při jeho prodeji *
  • Úplnou záruku na produkt jak pro soukromé osoby, tak pro společnosti

Technická podpora ZDARMA přes webové stránky je již obsažena v BSR Tuning Záruce. Prostřednictvím této podpory máte přímý přístup ke zkušeným technikům BSR Vývojového centra, kteří Vám budou nápomocni v případě otázek či řešení vzniklého problému. 

Během některých servisních prohlídek v autorizovaném servisu Vám může být aktualizován software vozu. Tímto úkonem se odstraní optimalizační software a tuning je ztracen. Pokud se Vám toto stane, vzniklý problém je možné jednoduše vyřešit u Vašeho nejbližšího BSR Premium Dealera. Tímto způsobem budete mít pro Váš vůz vždy k dispozici nejaktuálnější jak originální, tak BSR software. Tato služba aktualizace softwarového nastevní je při platnosti BSR Tuning Záruky zcela ZDARMA (běžná cena 4.650Kč) 

Pokud se chystáte prodat svůj vůz v originálním nastavení, instalaci Vám provede nejbližší BSR Premium Dealer. Tato služba je zdarma (běžná cena 4.650Kč) při platné BSR Tuning Záruce. Samozřejmě můžete po vypršení BSR Tuning Záruky provést její prodloužení na další roční období. 

 *Není nabízeno, pokud výrobce vozu vydá omezení, která zkomplikují provedení úpravy anebo pokud se provedení tuningu stane nemožným.

Zavřít
Zavřít