Ford Mustang GT 5.0, model 2016

Výrazné zlepšení jízdních vlastností sportovního vozu Ford Mustang GT 5.0 V8

Instalace stavitelného podvozku Eibach Pro-Street-S + distančních podložek Eibach Pro-Spacer

Realizace: červen 2016

Mechanik: David Honzák

Legendární stavitelný podvozek Eibach Pro-Street-S  - Nastavitelné snížení výšky vozidla o 20 až 70 mm (v závislosti na typu vozidla)

Konstrukce z nerezové oceli odolná vůči korozi

Sportovní a komfortní v běžném rozsahu, působivě napjatý na hranici limitu

Součásti pružin vychází z našeho programu ERS

Oblast přizpůsobení s certifikací TÜV a kompletní dokumentace pro snadné ovládání

Náš systém Pro-Street-S vám nabízí špičkový sportovní výkon, aniž byste museli nějak zásadně obětovat komfort. Díky systémům nastavitelných podvozků Pro-Street-S možné dosáhnout optimálního nastavení, které hledáte.

Do našich systémů nastavitelných podvozků také přímo proudí naše mnohaleté zkušenosti s vnitropodnikovým vývojem a výrobou tlumičů a pružin ERS pro špičkové národní i mezinárodní závodní série.

Tlumiče Pro-Street-S jsou navíc vyráběny s využitím technologie nerezové oceli, aby vám poskytly nejen sportovní výkon, ale také tu nejlepší kvalitu! Abychom zaručili antikorozní ochranu ceého systému nastavení výšky, používáme sedla pružin z polyamidových směsí.

Tato kombinace tuningových výsledků proudí přímo do výroby, aplikace vysoce kvalitních materiálů a použití součástí pružin těžící z naší závodní sportovní řady ERS přináší ve všech ohledech dokonale kalibrované produkty.

V kombinaci se systémem Eibach Pro-Tronic se jedná o dokonalé alternativní řešení pro náhradu adaptivního odpružení OE.

Více informací zde 


Zavřít
Zavřít