Životní prostředí

Téma ochrany životního prostředí bereme velmi vážně a aktivně se podílíme na vývoji přeměny motorů na alternativní paliva.BSR od roku 1997 aktivně pracuje na zlepšení legislativy týkající se této problematiky pod názvem "Exhaust Cleaning 2000". Tyto aktivity mají svůj výsledek ve změně legislativy prozatím zde ve Švédsku, kde jsme v červnu 2008 získali certifikaci na oficiální konverzi automobilů na alternativní paliva.

BSR se spolu s příslušnými institucemi podílí na řadě projektů v Evropské unii týkající se ochrany životního prostředí (BEST). Cílem těchto aktivit je rozšíření možností využívat alternativní paliva pro spalovací motory.

BSR byla prestižním časopisem Veckans Affarer v letech 2005 a 2006 vybrána jako "Super Company" a magazínem Dagens Miljo jako vůbec první Clean Tech Company s takovouto činností.

2012 - další světové prvenství = ethanol-hybrid s emisemi CO2 pouhých 22g/km

Produkty BSR jsou distribuovány jednotlivými dealery v řadě zemí Evropy, Ameriky, Asie, Afriky i Austrálie.

V průběhu roku 2008 získalo BSR od představitelů domovského města Vaxjo ocenění "Zaměstnavatel roku". Spolumajitel BSR Rolf Linde a Malte Sandberg převzali cenu "Environment Award" od švédské asociace motorsportu

Zavřít
Zavřít