PPC 3

PPC3VÍCE O PPC 3
Již třetí generace PPC nazvaná BSR PPC3 Tuning Systém. S PPC3 můžete upravit Váš vůz bez nutnosti zvednout kapotu. Připojte PPC3 kabel snadno do diagnostické zástrčky OBD, sledujte displej a stiskněte pár tlačítek. Během pár minut je vůz upraven! PPC odpojte, vraťte do krabičky a užívejte si vyšší výkon. Stejně rychlým a příjemným způsobem můžete nastavení vozu kdykoliv přeprogramovat do originálního nastavení.

Použití PPC jednotky je snadné, její ovládání intuitivní a celé toto unikátní zařízení je umístěno ve štíhlém ergonomickém těle.

Díky PPC jednotce a přiloženému synchronizačnímu programu (PPC sync) máte vždy bezplatný přístup k nejaktuálnějšímu softwaru pro Váš vůz.

Převedení PPC jednotky na jiný vůz

  • Všichni vlastníci PPC 3 jednotky mohou provést její převod na nový vůz a získat tak slevu ve výši cca 6.000Kč na nový tuningový kit. Velmi ekonomické řešení pro případ, kdy např. prodáváte stávající vůz a nový chcete mít také upraven od BSR. Převod provedete rychle a snadno sami, přímo na domovské stránce po přihlášení do Vašeho profilu. Jakmile bude převod dokončen, podpora starého vozu bude zrušena.

PPC jednotku zakoupit, anebo pouze zapůjčit? 

  •   Při zakoupení PPC tuningového kitu máte možnost si PPC jednotku zakoupit, anebo pouze zapůjčit. Zapůjčenou nám do 14 dnů vrátíte.

  • Mezi výhody zakoupené PPC jednotky patří možnost vůz kdykoliv přeprogramovat zpět do originálního nastavení, či do nastavení BSR a především díky PPC jednotce máte vždy zdarma přístup k nejaktuálnějšímu dostupnému softwaru pro Váš vůz. 

  • Pokud Vám během servisní prohlídky přehrají data v řídící jednotce motoru novým originálním nastavením, můžete následně svůj vůz opět přeprogramovat tuningovým softwarem od BSR. 

Přeprogramování vozu je snadné 

- Zkontrolujte stav autobaterie, v ideálním případě připojte autonabíječku (např. CTEK)

- Zajistěte, aby PPC jednotka měla pokojovou teplotu

- Vypněte veškeré spotřebiče ve voze (rádio, topení, vyhřívání, větrák, světlomety atd.)

- Zajistěte, aby v blízkosti PPC nebyl přítomen telefonní přístroj. Deaktivujte hands-free

- Připojte PPC před zapnutím klíčku do polohy II.

- U vozů s Key-less, umístěte klíč na středovou konzoli 
- Postupujte přesně dle instrukcí na displeji PPC jednotky
- Během programování nemačkejte žádná tlačítka 
- Během programování nezavírejte a ani neotevírejte žádné dveře, nestahujte okénka
- Neseďte ve voze
- Po přeprogramování synchronizujte PPC
- PPC synchronizujte vždy pro případný kontakt se zákaznickou podporou

Zavřít
Zavřít