VW Scirocco 2.0TSI, model 2009

Pro ty nejryzejší jízdní vlastnosti sportovního hothatche
VW Scirocco 2.0TSI BSR Stage2 + stavitelný podvozek Eibach Pro-Street-S

Další velice zajímavý projekt realizovaný u nás v BSR, Praha 9


Optimalizace výkonu motoru BSR 240HP | 342Nm  BSR má rozsáhlou odbornost a zkušenosti při práci s točivým momentem a výkonem. Neexistuje žádný důvod pro negativní dopad na životnost motoru, nebo na nadměrné namáhání převodovky či spojky. Rozhodující je redukování točivého momentu v kritických okamžicích, např. při změně rychlostních stupňů, díky čemuž tuningové kity BSR přinášejí odpovídající zvýšení limitů na jednotlivé rychlostní stupně. Náš software je vždy upraven na konkrétní konfiguraci pohonného ústrojí 2WD, 4WD, manual, automat, DSG, atd.


Instalace sportovního nerezového výfukového systému BSR Sport Flow Duplex  s prodlouženou zárukou 5 let. BSR SportFlow - sportovní výfukové systémy splňují požadavky na nejlepší výkon a spolehlivost a mají hned několik výhod:
- lze namontovat ihned na původní držáky vozu *)
- perfektně sedí, rychlá a snadná montáž *)
- snížený zpětný tlak dává nižší odpor splodinám motoru
- splodiny motoru jsou odváděny efektivněji, čímž se zrychluje odezva na sešlápnutí plynového pedálu
- sportovní zvuk při akceleraci. Změna hluku uvintř vozu je sotva rozeznatelná
- důstojnější vzhled díky větším nerezovým koncovkám
- DUPLEX (zdvojená koncovka výfuku) pro některé modely. Pro více informací klikněte na typ vozu a modelový rok
- použité nerezavějící materiály, pochromovaná ocel a 18/8 nerezová ocel pro delší životnost
- speciální nerezavějící spony jsou součástí každého balení


Sportovní vzduchový filtr JR Filters Sportovní vzduchový filtr  je vstupní brannou k vyššímu výkonu. Motoru dopřává přísun požadovaného množství vzduchu v kratším čase, zkracuje odezvu na sešlápnutí plynového pedálu a u některých modelů přináší také sportovnější zvuk. Bez ohledu na skutečnost, zda svůj vůz vylepšíte některým z našich dalších produktů, je správným krokem pro nakopnutí výkonu.


Stavitelný podvozek Eibach Pro-Street-S  - Výškově nastavitelný, snížení světlé výšky od 20 do 55mm. - Nekorodující nerezová ocel. - Sportovní a komfortní v běžném nastavení, přitažlivě napjaté v mezní úvrati.


Distanční podložky Eibach Pro-Spacer  -zvýšení stability, vylepšení vzhledu vozu


Motorový olej Millers Oils Nanodrive 5W-40  Vysoce výkonný plně syntetický low-friction motorový olej kategorie mid SAPS (střední obsah sulfátového popela, síry a fosforu) vhodný pro nejmodernější benzínové a naftové agregáty. Sestaven s ohledem na plnění náročných požadavků současných motorů s dalším přínosem ve formě aditivace nanočásticemi pro razantní snížení tření, opotřebení součástí motoru a snížení spotřeby paliva. Součást řady produktů Millers Oils NANODRIVE Low Friction Technology. 

Zavřít
Zavřít