Seat Ateca 2.0TSI 190hp DSG 2017-2021

Komentář testovacího jezdce :

Zábavný vůz s rychlou odezvou na sešlápnutí plynového pedálu při toulkách městem. Co jej však zbytečně brzdí v originálním nastavení je výkon a točivý moment v celém rozsahu otáček, což je znát především při dálničních rychlostech. S optimalizací BSR vůz kompletně získá novou energii. Rychlá odezva ve městě se ještě posílila. Co je však zvláště pozoruhodné, jak vůz reaguje i při dálničních rychlostech. Točivý moment je tolik potřebný, motor je tak méně namáhaný a není třeba zbytečně podřazovat. S touto příjemnou charakteristikou a výtečnou převodovkou nyní díky tuningovému kitu BSR ukazuje svůj skutečný potenciál.

  • Výkon
  • FAQ

Výkon

Originál

198

BSR

282

+ 84 HP

Točivý moment

Originál

333

BSR

431

+ 98 NM

Výkonový graf
Akcelerace
Interval
Rychlostní stupeň
Originál
BSR
%
80-120km/hkm/h
3
5.42s
4.03s
26%
80-140km/hkm/h
4
11.03s
7.98s
28%
100-150km/hkm/h
4
10.12s
7.4s
27%

Průměrný nárůst výkonu 2100-6000rpm: 51.5Hp 30.4%

Nelze použít pro Manuální převodovka

Pro vozy s kódem motoru CZPB, DKZA.

Úprava je provedena ve stejný den, kdy navštívíte Vašeho nejbližšího BSR Premium Dealera

Optimalizace DSG převodovky je součástí tohoto tuningového kitu

Při zakoupení PPC tuningového kitu se můžete rozhodnout, zda si zakoupíte svou vlastní PPC jednotku, anebo zda si vůz přeprogramujete pomocí zapůjčené univerzální PPC jednotky (Basic), kterou následně vrátíte. Nespornou výhodou zakoupené PPC jednotky je možnost kdykoliv nastavení vozu vrátit do originálního nastavení, a také, že kdykoliv získáte zdarma nejnovější software pro Váš vůz. Pokud Vám servis nahraje do vozu zpět originální nastavení, můžete jej sami snadno přeprogramovat do nastavení BSR. Všichni vlastníci jednotky PPC3 ji mohou převézt na nový vůz a pro ten zakoupit již jen samotný optimalizační software za speciální zákaznickou cenu. Toto je velmi ekonomické řešení, pokud například prodáváte vůz a ten nový toužíte mít také upraven softwarem BSR. Změnu provedete snadno sami přímo ve svém profilu na stránkách BSR. Jakmile změnu provedete, je podpora Vašeho původního vozu zrušena.
Použijte náš Support, popř. kontaktujte svého dealera BSR, a my Vám zašleme nové přihlašovací údaje.
Po dobu platnosti BSR Tuning záruky od nás budete, jakožto PPC zákazník, průběžně získávat aktualizace softwaru. Aktualizace vydáváme např. když výrobce vozu modifikuje originální software, popř. provede všeobecná vylepšení. O novém softwaru budete vždy informován emailem.

Tuningová sada obsahuje:

BSR Performance Software BSR Performance Software
BSR Badge BSR Badge
Zavřít
Zavřít