Audi RS3 2.5TFSI 367hp 2015-2016

  • Výkon
  • FAQ
  • Jak provést úpravu mého vozu?

Výkon

Originál

367

BSR

420

+ 53 HP

Točivý moment

Originál

465

BSR

620

+ 155 NM

Tuningový kit je vhodný pro všechny pohonné varianty (např. 2WD, 4WD, man, aut, DSG….). Software je vždy přizpůsoben konkrétní konfiguraci.

Pro vozy s kódem motoru CZGB.

BSR Individual - tuning se zážitkem. Individuální měření a nastavení sw na Rototest dyno. Výkonový graf v produktové kartě ukazuje očekávané hodnoty

Výkon a točivý moment jsou měřeny na hydrodynamických měničích Rototest

Vůz bude testován zkušeným testovacím jezdcem BSR

Parametry akcelerace jsou měřeny ve 3 různých intervalech

Kompletní dokumentace měření výkonu a jízdních zkoušek

Realizace úpravy je kalkulována na 1-3 dny

Kontaktujte BSR pro rezervaci termínu

Ubytování v hotelu v ceně. Po celou dobu můžete být u svého vozu i v laboratoři BSR. To je zážitek, na který se nezapomíná

Při zakoupení PPC tuningového kitu se můžete rozhodnout, zda si zakoupíte svou vlastní PPC jednotku, anebo zda si vůz přeprogramujete pomocí zapůjčené univerzální PPC jednotky (Basic), kterou následně vrátíte. Nespornou výhodou zakoupené PPC jednotky je možnost kdykoliv nastavení vozu vrátit do originálního nastavení, a také, že kdykoliv získáte zdarma nejnovější software pro Váš vůz. Pokud Vám servis nahraje do vozu zpět originální nastavení, můžete jej sami snadno přeprogramovat do nastavení BSR. Všichni vlastníci jednotky PPC3 ji mohou převézt na nový vůz a pro ten zakoupit již jen samotný optimalizační software za speciální zákaznickou cenu. Toto je velmi ekonomické řešení, pokud například prodáváte vůz a ten nový toužíte mít také upraven softwarem BSR. Změnu provedete snadno sami přímo ve svém profilu na stránkách BSR. Jakmile změnu provedete, je podpora Vašeho původního vozu zrušena.
Použijte náš Support, popř. kontaktujte svého dealera BSR, a my Vám zašleme nové přihlašovací údaje.
Po dobu platnosti BSR Tuning záruky od nás budete, jakožto PPC zákazník, průběžně získávat aktualizace softwaru. Aktualizace vydáváme např. když výrobce vozu modifikuje originální software, popř. provede všeobecná vylepšení. O novém softwaru budete vždy informován emailem.
share:
Koupit

Vyberte si své řešení PPC jednotky:

PPC3

5.195,-CZK

Půjčit PPC

0,-CZK vrácení do 14 dnů

Výměna vozu

Výměna vozu

Pokud již vlastníte PPC

Tuningová sada obsahuje:

BSR Performance Software BSR Performance Software
BSR Badge BSR Badge
Zavřít
Zavřít