Tuning citroen od BSR

Tuning citroen od BSR, Vaše VIP místenka do rychlého pruhu Vítejte na správné adrese, kde najdete to nejlepší pro Váš vůz citroen.

Každé auto bereme jako celek a vždy se snažíme najít společnou řeč při naplnění Vašich představ a požadavků pro Váš jízdní styl. Proto nabízíme pouze pečlivě vybírané top performance produkty, které máme sami odzkoušené.

Legendární podvozkové komponenty německé firmy Eibach zajistí precizní ovladatelnost spojenou s odpovídajícím komfortem jízdy. Homologace TÜV pro silniční provoz. Jsme v pozici importér a hlavní distributor Eibach pro Českou republiku.

Sportovní vzduchové filtry francouzského výrobce JR Filters jsou vstupní brannou k vyššímu výkonu. Motoru Vašeho vozu zajistí požadované množství vzduchu v kratším čase, čímž se zkrátí reakce na sešlápnutí plynového pedálu. Homologace TÜV.  Jsme hlavním a jediným distributorem JR Filters pro Českou republiku.

Nerezové výfukové systémy s celoživotní zárukou švédského výrobce Ferrita, kde neexistují kompromisy v oblasti kvality a s důrazem na osobitý zvukový projev, který neobtěžuje. Jsme jediným přímým importérem Ferrita pro Českou republiku.

Titanové výfuky Akrapovič  - udávájící trend v použití materiálů, designu a nekompromisní úrovni kvality jak v motorsportu, tak na sériových vozech. Jsme oficiální prodejce Akrapovič. Výfuky Akrapovič nejen prodáváme, ale také odborně instalujeme na vůz či motocykl.

Špičkové homologované brzdy EBC Brakes  - Díky naší spolupráci s EBC pravděpodobně nabízíme nejobsáhlejší výběr brzdových komponentů. Bez ohledu na to, zda hledáte standardní brzdy, anebo brzdy pro okruhové závodění, dokážeme Vás vždy uspokojit nejvyšší kvalitou toho, co hledáte. Homologace TÜV.

Díky celosvětovému přednímu postavení na trhu a titulu nejdynamičtěji se rozvíjející společnosti si můžete být jisti správností volby a stejně tak spokojeností s osvětlením od permanentního vítěze testů, společnosti Osram .V našem katalogu naleznete jak exteriérové, tak interiérové osvětlení které potřebujete, ať už halogen, xenon nebo LED. V nabídce máme vše pro hlavní světlomety a interiérové osvětlení, stejně tak dekorativní a ambientní osvětlení, která dávají prostoru pro posádku exklusivní nádech.

Kvalitní maziva nemohou v naší nabídce chybět, a proto reprezentujeme jednoho z nějvýznamnějších hráčů světového formátu a nabízíme kompletní sortiment od Mobil1 


Zavřít