Tuning obytných vozů - seriál část II.

Tuning obytných vozů - seriál část II.

BSR - specialista na tuning obytných vozů 

I.

Seriál, část II. 

Snižuje optimalizace spotřebu paliva? 

Využitím zlepšeného průběhu točivého momentu se může díky optimalizaci výkonu BSR průměrná spotřeba paliva snížit oproti originálnímu nastavení o několik procent. 

Co říkají při kontrole na STK a ME?

 Výsledek testu měření emisí má s BSR zpravidla lepší výsledné hodnoty. Stejně tak není možné běžnou diagnostikou určit, zda je vůz v originálním, či BSR nastavení. 

Nákup nebo zapůjčení PPC3 jednotky? 

 Při zakoupení tuningové sady bez PPC, máte kdykoliv v budoucnu možnost PPC dokoupit a využívat tak plně její výhody, mezi které patří plná podpora ze strany BSR při změně nastavení Vašeho vozu během servisní prohlídky, možnost volby mezi originálním a BSR nastavením, kdykoliv budete chtít, kolikrát budete potřebovat. Automatická aktivace BSR Tuning záruky 

Mohu si PPC jednotku ponechat, když koupím nový obytný vůz? 

 Ano. Pak provedete snadno ve svém profilu "Move PPC into another car" ,kde přesunete PPC na nové auto / obytný vůz, pro který pak zakoupíte pouze samotný software. 

Co se stane, pokud autoservis nahraje do vozu zpět původní nastavení? 

Pokud Váš vůz během servisní prohlídky vrátí autoservis zpět do originálního nastavení, můžete díky PPC3 jednotce znovu načíst tento nový soubor a získat tak snadno aktualizace od BSR. Pokud nejste vlastníky PPC jednotky, a při nákupu jste zvolili PPC k zapůjčení, cena služby za aktualizaci je 3.995Kč. 

Může se mi poškodit obytný vůz? 

 Instalací optimalizace BSR nemůže. U každého tuningového kitu nabízíme bezpečné maximum výkonu s ohledem na komponenty hnacího traktu jednotlivých specifikací. 

Jak je ovlivněna převodovka? 

Řízení točivého momentu je kalibrováno pro nejlepší výkon a neohrožuje trvanlivost převodového ústrojí. Dokonce i důležité snižování točivého momentu při změně rychlostních stupňů je zachováno. 

 Ovlivním opotřebení? 

 Ne, neovlivníte. Vyšší výkon nezvyšuje opotřebení. Studené starty a prodloužené výměny motorového oleje, které zvyšují opotřebení.

I.část seriálu o obytných vozech zde  

III.část seriálu o obytných vozech zde 

Tuningové kity pro obytné vozy zde 

Zveřejněno: 2019-01-17

Zavřít
Zavřít