Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?

Pancéřové brzdové hadičky Goodridge

Pancéřové brzdové hadičky Goodridge

Goodridge  - pancéřové brzdové hadice představují produkt té nejlepší kvality, sestávající z vnitřního PTFE a vnějšího nerezového úpletu.
Tato konstrukce eliminuje houbovitý pocit brzdového pedálu při větší zátěži, výrazně zlepšuje odezvu brzdového pedálu a lepší dávkovatelnost brzdné síly. Příkladná je také odolnost proti oděru a korozi. Tyto sady tak nepřinášejí pouze zvýšenou bezpečnost a spolehlivost, ale také zatraceně dobrý vzhled u kterékoliv aplikace. 
Goodridge pancéřové brzdové hadice  jsou standardem v profesionálním motorsportu, kde je vyžadován maximální brzdný účinek. Goodridge je také dodavatel do Brembo, kde se hadice používají u kompletních brzdových kitů těch nejdražších supersportů. Díky největšímu množství aplikací a výsledkům opírajícím se o dobré renomé šampionů po celém světě, zde neexistuje sebemenší důvod vybírat kdekoliv jinde.

Každá sada brzdových hadic vyrobených u Goodridge  je testována na 100% výkon.

Garance absolutní těsnosti a zvýšení brzdného účinku.

Každá sada brzdových hadic disponuje TÜV, DOT, ADR a ISO certifikací.

Veškeré sady brzdových hadic Goodridge mohou být používány po celém světě.

Všechna uchycení a spoje jsou navrženy a vyrobeny pro každou aplikaci tak, aby perfektně pasovala hned na poprvé bez nutnosti cokoliv ohýbat, upravovat či používat nějaká univerzální řešení, která zpravidla nesedí přesně.

Goodridge má historii delší než 45 let a brzdovými hadicemi zásobuje více než 25 OEM výrobců po celém světě.

V kombinaci s brzdovou kapalinou Performance od Millers Oils se jedná o skvělé řešení za velice zajímavou cenu. Odborná instalace u nás v BSR samozřejmostí.

Naší nabídku Goodridge naleznete zde 

Zveřejněno: 2016-10-23

Zavřít
Zavřít