podzimní "pérobraní"

podzimní "pérobraní"

Podzimní "pérobraní"

s lehkou nadsázkou označená podzimní kampaň, kdy se slevou 48% nabízíme podvozkové komponenty německého výrobce Eibach

Eibach v akci je možné koupit do 30.11.2021

Chci Eibach se slevou 48% pro svůj projekt 

Eibach Pro Kit je homologovaná sada legendárních pružin od Eibach, které přináší zlepšení jízdních vlastností a vzhledu - perfektní řešení pro silniční vozy. Díky legendárním pružinám Eibach Pro-Kit získáte: - sportovnější ovladatelnost a větší kontrolu při zachování komfortu jízdy. - Snížení těžiště vozu - snížení až o 40mm. - Kratší brzdnou dráhu, lepší akceleraci, menší naklánění vozu v zatáčkách, omezení ponoření přídě při brzdění, redukci přidřepnutí zádě při akceleraci - Záruka 5 let. 

Eibach Sportline jsou homologované pružiny pro skutečné nadšence, kteří hledají jízdní vlastnosti srovnatelné se závodním vozem. Vozu přináší maximální výkon při zachování komfortu, který od Eibach očekáváte. S Eibach Sportline získáte: - Extrémní výkon a extrémní styl. - Ovladatelnost srovnatelnou se závodním vozem. - Větší snížení světlé výšky než u Pro-Kit (až 50 mm). - Progresivní design pružin Eibach - pro špičkovou ovladatelnost za všech situací.

Eibach Pro Spacer jsou distanční podložky té nejvyšší kvality pro zlepšení stability vozu a doladění jeho vzhledu do posledního detailu. Homologace TÜV. Jak správně vybrat? 

Homologované produkty nejvyšší německé kvality pokrývající většinu vozového parku. 

Důležitá součást celkového dojmu z výkonu vozu a zážitku z jízdy spočívá ve způsobu, jak se ovládá. S cílem nabídnout komplexní řešení té nejvyšší kvality se BSR rozhodlo reprezentovat produkty Eibach na českém a slovenském trhu. Sortiment čítá téměř 2500 položek a pokrývá přes 16.000 modelů automobilů. Eibach je německá rodinná firma založená v roce 1951. Eibach je přední výrobce podvozkových komponentů celosvětového významu s obrovskými úspěchy v šampionátech Formule 1, WRC, DTM, Nascar a dalších. Jejich inženýři kladou velký důraz na komplexnost všech svých produktů, díky čemuž pak instinktivně dobře fungují na jednotlivých typech vozů a zvýrazňují tak jejich přirozenou charakteristiku. 

BSR - hlavní distributor Eibach pro Českou republiku a Slovensko 

#tuning #eibach #lowered #stockisboring #performance #bsr #bsrperformance #unleashyourbeast #tuningbezpecne #jizdasnu 


Zveřejněno: 2021-09-30

Zavřít
Zavřít