Zavřít
Přihlásit
Přihlásit
Založit nový účet?
Zapomněli jste heslo?

ECOCUT vs. čínské napodobeniny

ECOCUT vs. čínská napodobenina

Germany vs. China 1:0

ECOCUT vs. napodobenina z komunistické Číny 1:0

Nechali jsme se inspirovat Vašimi komentáři u příspěvků na FB a objenali z Číny napodobeniny renovátoru stěračů ECOCUTpro. Výsledek nás upřímně moc nepřekvapil ... více na videu zde: 

ECOCUTpro vs. napodobeniny z komunistické Číny  

Další videa na toto téma dokončujeme a budeme postupně zveřejňovat na našich sociálních sítích. #staytuned 

ECOCUTpro doporučuje německý ADAC https://www.adac.de/rund-ums-fahrzeug/reparatur-pflege-wartung/pflege/scheibenwischer-wischerblaetter-nachschneiden/ 

ECOCUT pro je praktický nástroj pro renovaci stěračů. Snadné, rychlé, levné a především ekologické řešení přímo na voze. Stačí doslova jen pár minut, a stěrače máte jako nové. Jak na to? Zvedněte stěrače a důkladně očistěte pomocí navlhčené houby. Pro první renovaci stěračů použijte drážku 1 a protáhněte pomocí ECOCUT celou spodní hranu stěrače ve směru šipky. Po seříznutí opět očistěte mokrou houbou. = čisté okno bez pruhů. Výhodnější řešení oproti novým stěračům. Vhodné pro všechny typy běžných stěračů osobních vozů, dodávek, autobusů, kamionů či stavebních strojů. Každý stěrač můžete renovovat 2x! Vyšší bezpečnost díky čistému a suchému sklu. ECOCUT je možné použít na renovaci 15 – 20 stěračů! Ekonomické řešení pro autoservisy, vozové parky, přepravní firmy, autobusovou a kamionovou přepravu.

Vyrobeno a patentováno v Německu! 

Zveřejněno: 2022-02-28

Zavřít
Zavřít