Průvodce pro správnou volbu, část I.

Průvodce pro správnou volbu, část I.

Jak se zorientovat ve světě tuningu motoru? Přinášíme několikadílný seriál, ve kterém se dozvíte vše potřebné pro správnou volbu. 

Díl první

Máme upřímnou radost, že máte zájem o vylepšení svého vozu a navštívili jste první díl seriálu jak na to! Možná jste již na internetu vyhledávali výraz „chiptuning“ a našli jste mnoho společností, které zdánlivě nabízí dobré produkty pro vaše auto. Některé z nich tvrdí, že patří mezi nejlepší na trhu nebo jsou dokonce nejlepší na celém světě. Některé slibují fantastické zvýšení výkonu nebo pozoruhodné snížení spotřeby paliva. A některé společnosti nabízí velmi levné produkty. A uprostřed toho všeho stojíte vy a nevíte, který produkt je pro vás ten nejlepší. Rádi bychom Vám pomohli se v tomto nám velmi dobře známém světě zorientovat.  A navíc se dozvíte řadu užitečných informací! Až si přečtete náš názor na to, jak nejlépe provádět zvýšení výkonu, pravděpodobně budete vědět víc než řada společností konkurujících BSR. 

Mějte na mysli, že:

  • BSR veškerý software vyvíjí ve Švédsku od roku 1991 interně s pomocí vlastního profesionálního vybavení
  • BSR měří výkon a točivý moment před úpravou i po ní
  • BSR měří časy zrychlení před úpravou i po ní
  • BSR ukazuje výkonové grafy
  • BSR má prémiová servisní centra ve více než 30 zemích světa, která poskytují zákazníkům špičkový servis
  • BSR nabízí rychlou a profesionální podporu

Máme podezření, že řada lidí žije v mylné představě, že v řídící jednotce auta je ukryto několik nastavitelných elektronických regulátorů výkonu, kterými mohou lidé se speciálními znalostmi z oblasti počítačů upravit výkon směrem nahoru nebo dolů. A jako mávnutím kouzelného proutku je auto jednoduše a optimálně nastavené! Někdo si možná myslí, že výsledek chiptuningu bude vždy stejně dobrý bez ohledu na to, kdo jej provede. Ale tak to ve skutečnosti nefunguje!

Kde je tedy pravda? Čtěte zde:

Průvodce pro správnou volbu tuningu motoru, chiptuningu a performance 

#bsr #bsrtuning #tuning #performance #chiptuning #lowered #eibach #jizdasnu #tuningbezpecne 

Zveřejněno: 2020-01-22

Zavřít
Zavřít